Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
04.09.99, 24 Godina
04.09.99, 24 Godina
Matvey Minin vs. Semen Pankin - Međusobni mečevi
12.03.18 | kval. | Matvey Minin | Semen Pankin | 6-4, 6-2 | detalj meča | Russia F3 | dvorana |
Matvey Minin form & Semen Pankin form
Matvey Minin - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
11.07.23 kval. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Semen Pankin - Posljednji mečevi
M15 Winston - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Vikas Deo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Jake Krug | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
24.10.23 kval. | vs. Finn Murgett | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Adit Sinha | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovanovic | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
M25 Decatur - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Oliver Okonkwo | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Pittsburgh - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Ryan Dickerson | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Holden Koons | 6-73, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 South - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Aidan Kim | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Nil Giraldez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sasha Trkulja | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 7-5, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Russia F3 - dvorana | ||||
12.03.18 kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Mnushkin | 6-2, 6-74, 4-2, Dmitry Mnushkin - odustajanje | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Vladimir Polyakov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Djurabeck Karimov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F2 - dvorana | ||||
30.01.17 kval. | vs. Ivan Davydov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča |