Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
16.03.99, 25 Godina
16.03.99, 25 Godina
Matvey Minin vs. Roman Blokhin - Međusobni mečevi
19.06.17 | 2. kolo kval. | Matvey Minin | Roman Blokhin | 6-0, 6-1 | detalj meča | Russia F1 | tvrda |
Matvey Minin form & Roman Blokhin form
Matvey Minin - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
11.07.23 kval. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Roman Blokhin - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
18.12.19 kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
08.07.19 kval. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | detalj meča |