MEČ
11.03.18 | 1. kolo kval. | Matvey Minin | Ivan Ponomarenko | 6-4, 3-6, 6-0 | Russia F3 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.07.00, 23 Godina
24.07.00, 23 Godina
Matvey Minin vs. Ivan Ponomarenko - Međusobni mečevi
11.03.18 | 1. kolo kval. | Matvey Minin | Ivan Ponomarenko | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | Russia F3 | dvorana |
Matvey Minin form & Ivan Ponomarenko form
Matvey Minin - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
11.07.23 kval. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Ivan Ponomarenko - Posljednji mečevi
Turkey F31 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Vanko | 7-66, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Ramy Labna | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Kerim Esiev | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Nikita Valentsev | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Lipatov | 6-3, 5-7, 7-64 | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Pavel Kravchenko | 7-66, 7-64 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Yahor Yatsyk | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Russia F3 - dvorana | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Russia F2 - dvorana | ||||
04.03.18 kval. | vs. Bulat Galiev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Richard Muzaev | 2-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
25.02.18 kval. | vs. Sergey Betov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
23.01.18 kval. | vs. George Tsivadze | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.18 2. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Nedret Atakan Sezgin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F2 - tvrda | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F1 - tvrda | ||||
08.01.18 kval. | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Pakistan F3 - zemlja | ||||
20.12.17 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.17 1. kolo | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Pakistan F2 - zemlja | ||||
14.12.17 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Pakistan F1 - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Timur Kiuamov | 3-6, 2-6 | detalj meča |