MEČ
07.11.16 | 1. kolo kval. | Matvey Khomentovskiy | Oskar Irdoja | 6-1, 6-0 | Estonia F4 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
21.03.01, 23 Godina
21.03.01, 23 Godina
Matvey Khomentovskiy vs. Oskar Irdoja - Međusobni mečevi
07.11.16 | 1. kolo kval. | Matvey Khomentovskiy | Oskar Irdoja | 6-1, 6-0 | detalj meča | Estonia F4 | dvorana |
Matvey Khomentovskiy form & Oskar Irdoja form
Matvey Khomentovskiy - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Oskar Irdoja - Posljednji mečevi
M15 Parnu - dvorana | ||||
02.11.20 kval. | vs. Lucas Renard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Denis Kapric | 1-6, 0-6 | detalj meča |