MEČ
25.08.18 | 1. kolo kval. | Mattia Rossi | Leonardo Taddia | 4-6, 6-4, 6-4 | Italy F25 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mattia Rossi | Leonardo Taddia | |
1. servis % | 83/124 (67%) | 49/85 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/83 (60%) | 35/49 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/41 (39%) | 13/36 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 5/17 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/85 (44%) | 58/124 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 103/209 (49%) | 106/209 (51%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 8 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mattia Rossi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mattia Rossi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mattia Rossi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mattia Rossi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mattia Rossi | 4-5 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Mattia Rossi | 0-1 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mattia Rossi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Mattia Rossi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mattia Rossi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
5-4 | Leonardo Taddia | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Mattia Rossi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Mattia Rossi | 0-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Mattia Rossi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-3 | Leonardo Taddia | |
3-3 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-4 | Leonardo Taddia | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-4 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mattia Rossi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Italy
13.01.97, 27 Godina
13.01.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
29.01.00, 24 Godina
29.01.00, 24 Godina
Mattia Rossi vs. Leonardo Taddia - Međusobni mečevi
25.08.18 | 1. kolo kval. | Mattia Rossi | Leonardo Taddia | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Italy F25 | tvrda |
Mattia Rossi form & Leonardo Taddia form
Mattia Rossi - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 0-3, - Mattia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 7-61, 9-11 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Milchenko | 3-0, Denis Milchenko - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 0-6, 0-3, - Mattia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Piombino - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Maurizio Speziali | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Ingarao | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Adrien Bossel | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
01.04.19 kval. | vs. Pierre Delage | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Mahdi Souri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Leonardo Taddia - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
12.03.24 kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
27.11.23 kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Castelo - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cattolica - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča |