INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matthias Wunner vs. Jack Carpenter - Međusobni mečevi
24.03.14 | 1. kolo | Matthias Wunner | Jack Carpenter | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | Turkey F9 | tvrda |
Matthias Wunner form & Jack Carpenter form
Matthias Wunner - Posljednji mečevi
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Noam Okala | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F16 - zemlja | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F15 - zemlja | ||||
21.04.16 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
19.04.16 1. kolo | vs. Omar Salman | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Tunisia F14 - zemlja | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
16.03.16 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
11.03.16 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.16 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.03.16 1. kolo | vs. David Pichler | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
18.02.16 2. kolo | vs. Libor Salaba | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.16 1. kolo | vs. Lukas Koncilia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
03.02.16 1. kolo | vs. Cristian Carli | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F3 - tepih | ||||
25.01.16 kval. | vs. Yannick Maden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Cambodia F3 - tvrda | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.12.15 Četvrtfinale | vs. Ti Chen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.15 2. kolo | vs. Miliaan Niesten | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cambodia F2 - tvrda | ||||
30.11.15 Četvrtfinale | vs. Liang-Chi Huang | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
30.11.15 1. kolo | vs. Masato Shiga | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
30.11.15 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-2, Ji Hoon Son - odustajanje | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Marcus Walters | 6-76, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.11.15 2. kolo | vs. Sam Barry | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
31.10.15 1. kolo kval. | vs. Mate Pavic | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F16 - tepih | ||||
12.10.15 Četvrtfinale | vs. Christopher Heyman | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
12.10.15 Polufinale | vs. Petr Michnev | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Timon Reichelt | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.10.15 Finale | vs. Andriej Kapas | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča |
Jack Carpenter - Posljednji mečevi
Great Britain - dvorana | ||||
03.11.14 1. kolo | vs. Luke Bambridge | 4-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
27.10.14 1. kolo | vs. Bruce Strachan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.10.14 2. kolo | vs. Adam Thornton-Brown | 6-4, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
27.10.14 Četvrtfinale | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
20.10.14 1. kolo | vs. Wesley Koolhof | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F34 - tvrda | ||||
29.09.14 kval. | vs. Isade Juneau | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.09.14 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
29.09.14 2. kolo kval. | vs. Killian Davanzo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F33 - tvrda | ||||
22.09.14 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
22.09.14 Četvrtfinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-0, 3-1, Benjamin Bonzi - odustajanje | detalj meča | |
22.09.14 1. kolo | vs. Robbie Ridout | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.09.14 Polufinale | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F32 - tvrda | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Oleksandr Gulyevskyy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.09.14 2. kolo | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.14 Četvrtfinale | vs. Remi Boutillier | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Luke Bambridge | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Belgium F13 - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Olaf De Weerdt | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.08.14 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.14 2. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Stanislav Poplavskyy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Slovakia F2 - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Pavel Staubert | 6-74, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
21.07.14 Četvrtfinale | vs. Marek Semjan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.07.14 2. kolo | vs. Sebastian Rivera | 6-1, 5-0, Sebastian Rivera - odustajanje | detalj meča | |
Bulgaria F4 - zemlja | ||||
30.06.14 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Tzvetan Mihov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.06.14 kval. | vs. Ercole Di Ianni | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.06.14 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bulgaria F3 - zemlja | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.06.14 Četvrtfinale | vs. Cedrick Commin | 0-6, 4-6 | detalj meča |