MEČ
24.08.17 | 2. kolo | Matthias Haim | Elmar Ejupovic | 7-5, 6-3 | Germany F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Matthias Haim | Elmar Ejupovic | |
1. servis % | 35/52 (67%) | 38/69 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/35 (86%) | 32/38 (84%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/17 (82%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/69 (38%) | 8/52 (15%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 6 | 13 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matthias Haim vs. Elmar Ejupovic - Međusobni mečevi
11.08.18 | 1. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Matthias Haim | 6-2, 6-2 | detalj meča | Cordenons Challenger | zemlja |
24.08.17 | 2. kolo | Matthias Haim | Elmar Ejupovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | Germany F12 | zemlja |
Matthias Haim form & Elmar Ejupovic form
Matthias Haim - Posljednji mečevi
Germany F16 - dvorana | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Bastien Presuhn | 7-65, 7-69 | detalj meča | |
Italy F31 - zemlja | ||||
11.10.18 1. kolo | vs. Wilson Leite | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Italy F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Walter Trusendi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Switzerland F5 - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Germany F13 - zemlja | ||||
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Peter Heller | 6-1, 3-6, 6-710 | detalj meča | |
23.08.18 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Sven Lemstra | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
27.07.18 Polufinale | vs. Thomas Statzberger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.07.18 Četvrtfinale | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.07.18 2. kolo | vs. Frederik Press | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.07.18 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Austria F3 - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Bjorn Nareyka | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Germany F7 - zemlja | ||||
15.07.18 Finale | vs. Mario Vilella Martinez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.07.18 Polufinale | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
12.07.18 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Austria F1 - zemlja | ||||
07.07.18 Finale | vs. Mario Vilella Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.07.18 Polufinale | vs. Bruno Sant'Anna | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.07.18 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bellotti | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.07.18 2. kolo | vs. Lukas Ollert | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Italy F14 - zemlja | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
25.05.18 Četvrtfinale | vs. Vasile Antonescu | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detalj meča |