MEČ
12.11.12 | 1. kolo | Matthias Bachinger | Ruben Bemelmans | 6-3, 6-2 | Helsinki Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Matthias Bachinger | Ruben Bemelmans | |
1. servis % | 29/47 (62%) | 35/69 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/29 (83%) | 21/35 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 13/34 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/13 (31%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/69 (51%) | 13/47 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 5 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matthias Bachinger vs. Ruben Bemelmans - Međusobni mečevi
04.02.19 | kval. | Matthias Bachinger | Ruben Bemelmans | 6-3, 6-4 | detalj meča | Montpellier | dvorana |
12.11.12 | 1. kolo | Matthias Bachinger | Ruben Bemelmans | 6-3, 6-2 | detalj meča | Helsinki Challenger | dvorana |
19.03.12 | 1. kolo kval. | Matthias Bachinger | Ruben Bemelmans | 6-4, 6-2 | detalj meča | Miami | tvrda |
14.10.09 | 2. kolo | Matthias Bachinger | Ruben Bemelmans | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | Kolding Challenger | dvorana |
27.02.09 | Četvrtfinale | Ruben Bemelmans | Matthias Bachinger | 6-2, 7-5 | detalj meča | Wolfsburg Challenger | tepih |
Matthias Bachinger form & Ruben Bemelmans form
Matthias Bachinger - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
22.01.23 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Veigy - tepih | ||||
15.01.23 Finale | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.22 kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.22 kval. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - odustajanje | detalj meča | |
Lyon - zemlja | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
18.04.22 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
06.01.22 3. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Ruben Bemelmans - Posljednji mečevi
Antwerp - dvorana | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Henry Patten | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
16.04.22 Polufinale | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.04.22 Četvrtfinale | vs. Charles Broom | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.22 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. Michael Shaw | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
Turin Challenger - dvorana | ||||
28.02.22 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 7-5, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Gilles Simon | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Forli 4 - dvorana | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.22 Četvrtfinale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.22 2. kolo | vs. Quentin Halys | 7-63, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
09.02.22 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.01.22 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 1-3, - Ruben Bemelmans - odustajanje | detalj meča | |
02.11.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-76, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Quentin Halys | 6-78, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.21 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
01.10.21 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 6-76, 6-76 | detalj meča | |
30.09.21 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča |