INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matthew Short vs. Carlos Boluda-Purkiss - Međusobni mečevi
15.06.15 | 2. kolo | Matthew Short | Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-2 | detalj meča | Spain F17 | tvrda |
Matthew Short form & Carlos Boluda-Purkiss form
Matthew Short - Posljednji mečevi
Great Britain - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Adam Thornton-Brown | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F3 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.17 | vs. Jose Maria D'Orey | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Marcos Torralbo-Albos | 2-0, Marcos Torralbo-Albos - odustajanje | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
09.11.15 kval. | vs. Luke Hammond | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.11.15 2. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
09.11.15 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F33 - tvrda | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Francisco Adolfo Blanco Paris | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.10.15 2. kolo | vs. Juan Lizariturry | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
12.10.15 Četvrtfinale | vs. Alexander Ward | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F13 - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Portugal F12 - tvrda | ||||
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Jose Campos | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.09.15 kval. | vs. Tiago Lourenco | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.09.15 2. kolo | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.15 Četvrtfinale | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.09.15 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 4-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Spain F30 - zemlja | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Orozco Carrasco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.09.15 kval. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Amadeo Blasco Hervas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
05.09.15 2. kolo kval. | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.15 1. kolo kval. | vs. Jose-Ricardo Nunes | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Tomas Gorvalan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
01.08.15 2. kolo kval. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Portugal F11 - tvrda | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Frederico Gil | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
27.07.15 2. kolo | vs. Axel Alvarez Llamas | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Portugal F10 - tvrda | ||||
20.07.15 2. kolo | vs. Georgi Rumenov Payakov | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |