JAR
22.10.88, 35 Godina
22.10.88, 35 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
30.03.95, 29 Godina
30.03.95, 29 Godina
Matt Fawcett vs. Graham Maassen - Međusobni mečevi
09.09.13 | 1. kolo kval. | Matt Fawcett | Graham Maassen | 6-2, 6-1 | detalj meča | USA F23 | tvrda |
Matt Fawcett form & Graham Maassen form
Matt Fawcett - Posljednji mečevi
USA F25 - tvrda | ||||
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Tyler Pham | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
USA F24 - tvrda | ||||
16.09.13 | vs. Joshua Friedman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Alexander Gryaznov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.09.13 2. kolo kval. | vs. Andre Dome | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F23 - tvrda | ||||
09.09.13 1. kolo | vs. Marcos Giron | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.13 kval. | vs. Emmett A. Egger | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.09.13 2. kolo kval. | vs. Kevin Bondar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Great Britain - trava | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Tom Allen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - trava | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Filip Dolezel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
17.06.13 kval. | vs. Eyal Cohen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.06.13 1. kolo | vs. Oran Reznik | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.06.13 2. kolo | vs. Ashley Hewitt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Nitay Schalum | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Aptos Challenger - tvrda | ||||
12.07.10 1. kolo kval. | vs. Chris Harrison | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.07.10 2. kolo kval. | vs. Artem Sitak | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Durban - tvrda | ||||
22.01.07 1. kolo kval. | vs. Tucker Vorster | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Graham Maassen - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 7-5, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Valaris | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 2-6, 6-2, 14-12 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Alessandro Spadola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 6-4, Ivan Sergeyev - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Lakewood - tvrda | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Rolland | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 South - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Muzammil Murtaza | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
M15 Tabasco - dvorana | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ricardo Reyna | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Xalapa - tvrda | ||||
15.05.23 kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 4-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Rahman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-3, 6-0 | detalj meča |