MEČ
04.04.16 | 2. kolo kval. | Mats Rosenkranz | Zeljko Milovic | 6-2, 6-3 | Greece F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
01.04.96, 28 Godina
01.04.96, 28 Godina
Mats Rosenkranz vs. Zeljko Milovic - Međusobni mečevi
04.04.16 | 2. kolo kval. | Mats Rosenkranz | Zeljko Milovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | Greece F3 | tvrda |
Mats Rosenkranz form & Zeljko Milovic form
Mats Rosenkranz - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Zeljko Milovic - Posljednji mečevi
Turkey F50 - tvrda | ||||
12.12.16 kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Thomas Does | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F49 - tvrda | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
05.12.16 kval. | vs. Riccardo Stiglich | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Greece F11 - tvrda | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Antun Vidak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F35 - zemlja | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Fran Blasco Marcelo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Paco Climent Gregori | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Croatia F11 - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Croatia F10 - zemlja | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.10.16 kval. | vs. Pietro Licciardi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Croatia F9 - zemlja | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.16 1. kolo | vs. Themi Sitzoukis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Domagoj Biljesko | Domagoj Biljesko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Spain F31 - zemlja | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Alex Mesquida Berg | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Spain F30 - zemlja | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F17 - tvrda | ||||
29.07.16 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Frigerio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.16 2. kolo | vs. Marek Jaloviec | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.07.16 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Egypt F16 - tvrda | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Alan Gadjiev | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
19.07.16 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F15 - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Alexandru Danes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Romania F6 - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo | vs. Victor Poncelet | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Vlad Protopopescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-4 | detalj meča |