MEČ
06.04.16 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 7-64 | Greece F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mats Rosenkranz | Matvey Khomentovskiy | |
1. servis % | 48/67 (72%) | 45/74 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/48 (67%) | 30/45 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 12/29 (41%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/74 (43%) | 22/67 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/141 (55%) | 64/141 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mats Rosenkranz vs. Matvey Khomentovskiy - Međusobni mečevi
06.04.16 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 7-64 | detalj meča | Greece F3 | tvrda |
Mats Rosenkranz form & Matvey Khomentovskiy form
Mats Rosenkranz - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Matvey Khomentovskiy - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detalj meča |