MEČ
11.02.20 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Jack Gibbens | 6-4, 6-1 | M25 Barnstaple | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Mats Rosenkranz | Jack Gibbens | |
1. servis % | 28/49 (57%) | 27/43 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/28 (89%) | 19/27 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 6/16 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/43 (42%) | 11/49 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 15 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mats Rosenkranz | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Jack Gibbens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mats Rosenkranz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jack Gibbens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Rosenkranz | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Jack Gibbens | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Mats Rosenkranz | 3-3 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Jack Gibbens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Jack Gibbens | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mats Rosenkranz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jack Gibbens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Mats Rosenkranz | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Jack Gibbens | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Jack Gibbens | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
23.06.97, 26 Godina
23.06.97, 26 Godina
Mats Rosenkranz vs. Jack Gibbens - Međusobni mečevi
11.02.20 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Jack Gibbens | 6-4, 6-1 | detalj meča | M25 Barnstaple | dvorana |
Mats Rosenkranz form & Jack Gibbens form
Mats Rosenkranz - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Jack Gibbens - Posljednji mečevi
M25 Sunderland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detalj meča | |
M25 Sheffield - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.22 kval. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M25 Shrewsbury - dvorana | ||||
07.02.22 kval. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
24.01.22 kval. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Bath - dvorana | ||||
10.01.22 kval. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
06.10.21 kval. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | detalj meča |