MEČ
16.03.17 | 2. kolo | Mats Moraing | Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | France F6 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Mats Moraing | Hugo Gaston | |
1. servis % | 26/54 (48%) | 35/68 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/26 (77%) | 23/35 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/28 (61%) | 11/33 (33%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/68 (50%) | 17/54 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 3 |
Asovi | 9 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mats Moraing vs. Hugo Gaston - Međusobni mečevi
11.09.21 | Finale | Mats Moraing | Hugo Gaston | 6-2, 6-1 | detalj meča | Tulln Challenger | zemlja |
16.03.17 | 2. kolo | Mats Moraing | Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | detalj meča | France F6 | dvorana |
Mats Moraing form & Hugo Gaston form
Mats Moraing - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Henri Squire | - | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Troisdorf Challenger - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Waco Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Hugo Gaston - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
11.02.24 kval. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | detalj meča |