MEČ
18.08.17 | Četvrtfinale | Mats Moraing | Carlos Gomez-Herrera | 6-4, 5-7, 7-67 | Poland F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mats Moraing | Carlos Gomez-Herrera | |
1. servis % | 59/107 (55%) | 60/99 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/59 (69%) | 41/60 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 23/48 (48%) | 19/39 (49%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/99 (39%) | 43/107 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 103/206 (50%) | 103/206 (50%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 6 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mats Moraing vs. Carlos Gomez-Herrera - Međusobni mečevi
18.08.17 | Četvrtfinale | Mats Moraing | Carlos Gomez-Herrera | 6-4, 5-7, 7-67 | detalj meča | Poland F9 | zemlja |
Mats Moraing form & Carlos Gomez-Herrera form
Mats Moraing - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Henri Squire | - | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Troisdorf Challenger - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Waco Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - odustajanje | detalj meča | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Carlos Gomez-Herrera - Posljednji mečevi
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Corrientes Challenger - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | detalj meča | |
15.06.22 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.03.22 kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Santiago 3 - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Santiago 2 - zemlja | ||||
04.10.21 kval. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.09.21 kval. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Ambato Challenger - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
20.09.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
Quito Challenger - zemlja | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
10.09.21 Četvrtfinale | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
08.09.21 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.09.21 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | detalj meča |