MEČ
22.03.16 | 1. kolo | Matias Zukas | Federico Moreno | 6-1, 7-63 | Argentina F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Matias Zukas | Federico Moreno | |
1. servis % | 48/68 (71%) | 44/61 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/48 (73%) | 27/44 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 7/17 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/61 (44%) | 22/68 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/129 (57%) | 56/129 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matias Zukas vs. Federico Moreno - Međusobni mečevi
12.03.17 | 1. kolo kval. | Matias Zukas | Federico Moreno | 6-3, 6-2 | detalj meča | Buenos Aires | tvrda |
22.03.16 | 1. kolo | Matias Zukas | Federico Moreno | 6-1, 7-63 | detalj meča | Argentina F4 | zemlja |
Matias Zukas form & Federico Moreno form
Matias Zukas - Posljednji mečevi
M25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - odustajanje | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - odustajanje | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Federico Moreno - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Maldonado - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Junin - zemlja | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Munoz Herrera | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 5-4, Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Marco Neubau | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Toulouse - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 kval. | vs. Alexander Donski | 7-62, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Majadahonda - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-3, 4-6, 0-4, - Federico Moreno - odustajanje | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Victor Nunez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 6-2, 3-10 | detalj meča |