MEČ
23.11.16 | 2. kolo | Matias Zukas | Alejandro Tabilo | 6-4, 6-1 | Bolivia F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Matias Zukas | Alejandro Tabilo | |
1. servis % | 28/48 (58%) | 34/52 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/28 (86%) | 22/34 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/52 (44%) | 13/48 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 7 | 6 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matias Zukas vs. Alejandro Tabilo - Međusobni mečevi
22.11.18 | Četvrtfinale | Alejandro Tabilo | Matias Zukas | 6-1, 6-3 | detalj meča | Chile F2 | zemlja |
23.11.16 | 2. kolo | Matias Zukas | Alejandro Tabilo | 6-4, 6-1 | detalj meča | Bolivia F3 | zemlja |
Matias Zukas form & Alejandro Tabilo form
Matias Zukas - Posljednji mečevi
M25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - odustajanje | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - odustajanje | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Alejandro Tabilo - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
24.03.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 7-65, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Sebastian Baez | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Corentin Moutet | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
04.02.24 | vs. Ignacio Buse | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-62, 6-77, 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
13.01.24 Finale | vs. Taro Daniel | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Cameron Norrie | Cameron Norrie - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Borna Gojo | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Patrick Kypson | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Isaac Becroft | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-74, 7-69 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jose Statham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Luciano Darderi | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 7-5 | detalj meča |