Matias Franco Descotte/Cameron Silverman vs. Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez

Matias Franco Descotte/Cameron Silverman vs. Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez - El Salvador F1 - usporedba

MEČ

14.11.16ČetvrtfinaleMatias Franco Descotte/Cameron Silverman Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez 6-1, 6-4 El Salvador El Salvador tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Matias Franco Descotte
Argentina
29.08.94, 25 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Guatemala
14.03.90, 29 Godina







Christopher Diaz-Figueroa
Cameron Silverman
USA
11.05.92, 27 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Guatemala
06.01.93, 26 Godina




Wilfredo Gonzalez
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Matias Franco Descotte/Cameron Silverman vs. Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez - Međusobni mečevi

14.11.16ČetvrtfinaleMatias Franco Descotte/Cameron SilvermanChristopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez6-1, 6-4 detalj mečaEl Salvador El Salvador tvrda

Matias Franco Descotte/Cameron Silverman - Posljednji mečevi

El Salvador El Salvador - tvrda
14.11.16
Četvrtfinale
vs. Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
14.11.16
Polufinale
vs. Jose Olivares/Caio Silva- porazdetalj meča
14.11.16
1. kolo
vs. Farzin Danny Amiri/Nicholas Alexander Reyes6-3, 6-2 pobjedadetalj meča

Christopher Diaz-Figueroa/Wilfredo Gonzalez - Posljednji mečevi

Spain Spain F28 - zemlja
17.09.18
Polufinale
vs. Geoffrey Blancaneaux/Diego Matos6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
17.09.18
Finale
vs. Raul Brancaccio/Sergio Martos Gornes3-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
17.09.18
1. kolo
vs. Miguel Damas/Santiago Plaza6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
17.09.18
Četvrtfinale
vs. Ulises Blanch/Yuanfeng Li6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain Spain F27 - zemlja
10.09.18
Finale
vs. Orlando Luz/Felipe Meligeni Rodrigues Alves4-6, 7-64, 10-5 pobjedadetalj meča
10.09.18
1. kolo
vs. Andres Fernandez Canovas/Marcos Giraldi Requena6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
10.09.18
Četvrtfinale
vs. David Lopez Cruz/Alvaro Montijano Garcia6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
10.09.18
Polufinale
vs. Carlos Boluda-Purkiss/Eduard Esteve Lobato7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
France France F16 - tvrda
03.09.18
1. kolo
vs. Gabriel Petit/Eduardo Struvay4-6, 3-6 porazdetalj meča
Spain Spain F18 - zemlja
09.07.18
Finale
vs. Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio7-5, 3-6, 10-8 pobjedadetalj meča
09.07.18
1. kolo
vs. Pablo Innerarity Abascal/Borja Perez Allica7-62, 6-2 pobjedadetalj meča
09.07.18
Četvrtfinale
vs. Marc Giner/Jaume Pla Malfeito Marc Giner/Jaume Pla Malfeito - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
09.07.18
Polufinale
vs. Alberto Barroso Campos/Alvaro Lopez San Martin7-5, 4-6, 10-2 pobjedadetalj meča
Portugal Portugal F11 - tvrda
02.07.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo/Nicolas Uryson3-6, 1-6 porazdetalj meča
Portugal Portugal F10 - tvrda
25.06.18
Četvrtfinale
vs. Guilherme Wojciechowski Osorio/Henrique Wojciechowski Osorio3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
25.06.18
Polufinale
vs. Ben Jones/Mark Whitehouse4-6, 6-2, 10-5 pobjedadetalj meča
25.06.18
Finale
vs. Nuno Borges/Francisco Cabral7-5, 2-6, 10-8 pobjedadetalj meča
25.06.18
1. kolo
vs. Luis Faria/Martim Leote Prata6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Mexico Mexico F3 - tvrda
21.05.18
1. kolo
vs. Alvaro Gonzalez/Alan Raul Sau Franco6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
21.05.18
Polufinale
vs. Edward Bourchier/Alexander Merino7-5, 3-6, 10-12 porazdetalj meča
21.05.18
Četvrtfinale
vs. Jody Maginley/Rowland Phillips6-4, 5-7, 10-5 pobjedadetalj meča
Mexico Mexico F2 - tvrda
14.05.18
Polufinale
vs. Junior A. Ore/Jorge Brian Panta Herreros2-6, 3-6 porazdetalj meča
14.05.18
1. kolo
vs. Mauricio Echazu/Raleigh Smith6-0, 7-65 pobjedadetalj meča
14.05.18
Četvrtfinale
vs. Alejandro Gomez/Gerardo Lopez Villasenor6-74, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
Mexico Mexico F1 - tvrda
07.05.18
1. kolo
vs. Samuel Monette/Samuel Shropshire2-6, 6-4, 6-10 porazdetalj meča
Guatemala Davis Cup - tvrda
08.04.18
vs. Marcelo Arevalo/Rafael Arevalo7-64, 7-5 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F8 - tvrda
05.03.18
1. kolo
vs. Oleksandr Bielinskyi/Anton Chekhov7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
05.03.18
Četvrtfinale
vs. Stephan Gerritsen/Jelle Sels6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
05.03.18
Polufinale
vs. Markus Eriksson/Milos Sekulic6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
05.03.18
Finale
vs. Robert Galloway/Benjamin Lock6-4, 4-6, 12-10 pobjedadetalj meča
<