INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mateus Alves vs. Tomas Farjat - Međusobni mečevi
08.10.18 | kval. | Mateus Alves | Tomas Farjat | 7-64, 6-3 | detalj meča | Peru F3 | zemlja |
Mateus Alves form & Tomas Farjat form
Mateus Alves - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | - | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maceio - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Quentin Folliot | 6-2, 4-2, Quentin Folliot - odustajanje | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Harrison Adams | 7-65, 7-62 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Harrison Adams | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Mejia | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Fernando Romboli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Fernando Romboli | 6-77, 7-63, 6-75 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-64 | detalj meča |
Tomas Farjat - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 2-0, Nicolas Parizzia - odustajanje | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-710, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 5-3, Mateo Del Pino - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Estaban Davila | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-67, 6-72 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Facundo Grasso | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 7-5 | detalj meča |