MEČ
10.11.18 | 1. kolo kval. | Mate Voros | Yan Sabanin | 6-70, 6-4, 7-63 | Turkey F36 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hungary
06.03.00, 24 Godina
06.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Mate Voros vs. Yan Sabanin - Međusobni mečevi
10.11.18 | 1. kolo kval. | Mate Voros | Yan Sabanin | 6-70, 6-4, 7-63 | detalj meča | Turkey F36 | zemlja |
Mate Voros form & Yan Sabanin form
Mate Voros - Posljednji mečevi
M15 Prijedor - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
02.03.21 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.01.20 kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | - | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |