MEČ
10.11.18 | 1. kolo kval. | Masi Sarpola | Michael-John Every | 6-1, 6-3 | Finland F4 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Masi Sarpola | Michael-John Every | |
1. servis % | 28/44 (64%) | 22/49 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/28 (82%) | 14/22 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 8/27 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/49 (55%) | 13/44 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 8 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Michael-John Every | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Masi Sarpola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Michael-John Every | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Masi Sarpola | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Michael-John Every | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Masi Sarpola | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Michael-John Every | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Masi Sarpola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Masi Sarpola | 1-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Masi Sarpola | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Masi Sarpola | 3-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Masi Sarpola | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Masi Sarpola | 4-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Masi Sarpola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Michael-John Every | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Masi Sarpola | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Finland
12.02.99, 25 Godina
12.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
0
15.04.94, 29 Godina
15.04.94, 29 Godina
Masi Sarpola vs. Michael-John Every - Međusobni mečevi
10.11.18 | 1. kolo kval. | Masi Sarpola | Michael-John Every | 6-1, 6-3 | detalj meča | Finland F4 | dvorana |
Masi Sarpola form & Michael-John Every form
Masi Sarpola - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Shuhei Okamura | 6-76, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Arnaud Sewanou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Lucas Renard | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Peter Sillanpaa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikael Martikainen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Bret Parko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F3 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Finland F2 - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Justin Roberts | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Michael-John Every - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.20 kval. | vs. Takeru Yuzuki | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Martellato | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. S.prithvi Sekhar | 7-66, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Mukhtar Andu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Len Schouten | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Nicolas Uryson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Yash Yadav | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kampala - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
06.05.19 kval. | vs. Sebulime Sware | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Accra - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detalj meča |