Latvia
09.04.00, 23 Godina
09.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lithuania
09.02.99, 25 Godina
09.02.99, 25 Godina
Martins Rocens vs. Simonas Zukauskas - Međusobni mečevi
08.08.21 | 1. kolo kval. | Simonas Zukauskas | Martins Rocens | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | M15 Gdynia | zemlja |
15.07.19 | kval. | Martins Rocens | Simonas Zukauskas | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Parnu | zemlja |
Martins Rocens form & Simonas Zukauskas form
Martins Rocens - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
09.01.24 kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Simonas Zukauskas - Posljednji mečevi
M25 Sheffield - dvorana | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Ondrej Horak | 6-1, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Amr Elsayed | 7-5, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maximus Jones | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.22 kval. | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Sergei Lysov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.21 kval. | vs. Dennis Dragomirov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Roberto Miceli | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Genaro Marzialetti | 6-72, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.21 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.08.21 kval. | vs. Federico Campana | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 3-6 | detalj meča |