Latvia
09.04.00, 23 Godina
09.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
09.01.99, 25 Godina
09.01.99, 25 Godina
Martins Rocens vs. Alexander Romay - Međusobni mečevi
29.04.19 | 1. kolo kval. | Martins Rocens | Alexander Romay | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Las | zemlja |
Martins Rocens form & Alexander Romay form
Martins Rocens - Posljednji mečevi
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
09.01.24 kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-72, 6-4, 10-7 | detalj meča |
Alexander Romay - Posljednji mečevi
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Riaan Du Toit | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. David Ramalho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-3, Rafael Mazon-Hernandez - odustajanje | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Angel Sierra Malinowska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 1-3, - Alexander Romay - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.01.19 kval. | vs. Marouan Ferchichi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Netherlands F6 - zemlja | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Noah Borges | 3-6, - Alexander Romay - odustajanje | detalj meča | |
Morocco F4 - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Austria F2 - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Morr | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Austria F1 - zemlja | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
21.05.18 kval. | vs. Louroi Martinez | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Markus Neuhauser | 7-64, 6-1 | detalj meča |