MEČ
07.12.17 | Četvrtfinale | Martin Cuevas | Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-1 | Argentina F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Martin Cuevas | Santiago Rodriguez Taverna | |
1. servis % | 26/50 (52%) | 34/49 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/26 (73%) | 15/34 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 6/15 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/6 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/49 (57%) | 16/50 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martin Cuevas vs. Santiago Rodriguez Taverna - Međusobni mečevi
07.12.17 | Četvrtfinale | Martin Cuevas | Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-1 | detalj meča | Argentina F12 | zemlja |
Martin Cuevas form & Santiago Rodriguez Taverna form
Martin Cuevas - Posljednji mečevi
M25 Punta - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tigre 2 - zemlja | ||||
09.01.23 kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - odustajanje | detalj meča | |
M25 Girona - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Santiago Rodriguez Taverna - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detalj meča |