MEČ
28.01.20 | 2. kolo | Martin Cuevas | Carlos Taberner | 2-6, 7-5, 6-1 | Punta Del | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Martin Cuevas | Carlos Taberner | |
1. servis % | 50/89 (56%) | 52/79 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/50 (64%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/39 (44%) | 14/27 (52%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/79 (43%) | 40/89 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/168 (49%) | 85/168 (51%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 6 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martin Cuevas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Cuevas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martin Cuevas | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martin Cuevas | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martin Cuevas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martin Cuevas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Cuevas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martin Cuevas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Cuevas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martin Cuevas | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Martin Cuevas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martin Cuevas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Cuevas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martin Cuevas vs. Carlos Taberner - Međusobni mečevi
28.01.20 | 2. kolo | Martin Cuevas | Carlos Taberner | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | Punta Del | zemlja |
04.03.19 | 1. kolo | Carlos Taberner | Martin Cuevas | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | Santiago Challenger | zemlja |
06.11.18 | 1. kolo | Martin Cuevas | Carlos Taberner | 7-67, 7-65 | detalj meča | Montevideo Challenger | zemlja |
Martin Cuevas form & Carlos Taberner form
Martin Cuevas - Posljednji mečevi
M25 Punta - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tigre 2 - zemlja | ||||
09.01.23 kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - odustajanje | detalj meča | |
M25 Girona - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Carlos Taberner - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detalj meča |