MEČ
12.10.15 | 1. kolo kval. | Martin Borisiouk | Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | Belarus F3 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Belarus
04.07.00, 23 Godina
14097 $
04.07.00, 23 Godina
14097 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
18.05.00, 23 Godina
18.05.00, 23 Godina
Martin Borisiouk vs. Zhan Skindzer - Međusobni mečevi
12.10.15 | 1. kolo kval. | Martin Borisiouk | Zhan Skindzer | 6-1, 6-3 | detalj meča | Belarus F3 | dvorana |
Martin Borisiouk form & Zhan Skindzer form
Martin Borisiouk - Posljednji mečevi
M15 Winston - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Nicholas Heng | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Ernesto Requena Leigue | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
03.10.23 kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-74, 11-13 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Constantin Radu | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-70, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Tarvet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Davi Savi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Karam Hatamleh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Shu Matsuoka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Martim Simoes | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
23.03.23 kval. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 6-75 | detalj meča |
Zhan Skindzer - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Britikov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Alonte | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F25 - tvrda | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. David Bagrinovskiy | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.17 kval. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.16 kval. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Belarus F4 - dvorana | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - dvorana | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | detalj meča |