MEČ
11.02.20 | kval. | Martin Borisiouk | Alexandr Binda | 7-63, 7-65 | M25 Aktobe | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Martin Borisiouk | Alexandr Binda | |
1. servis % | 50/84 (60%) | 58/102 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/50 (74%) | 34/58 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/34 (53%) | 22/44 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/13 (23%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/102 (45%) | 29/84 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 101/186 (54%) | 85/186 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 15 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Martin Borisiouk | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martin Borisiouk | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0 | ||
Martin Borisiouk | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-3 | Alexandr Binda | |
0-0 | ||
Martin Borisiouk | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-4 | Alexandr Binda | |
0-0 | ||
Martin Borisiouk | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Martin Borisiouk | 5-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Martin Borisiouk | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Martin Borisiouk | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martin Borisiouk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Martin Borisiouk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Martin Borisiouk | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martin Borisiouk | 6-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Alexandr Binda | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 6-4 | ||
7-65 |
Belarus
04.07.00, 23 Godina
14097 $
04.07.00, 23 Godina
14097 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Martin Borisiouk vs. Alexandr Binda - Međusobni mečevi
11.02.20 | kval. | Martin Borisiouk | Alexandr Binda | 7-63, 7-65 | detalj meča | M25 Aktobe | dvorana |
Martin Borisiouk form & Alexandr Binda form
Martin Borisiouk - Posljednji mečevi
M15 Winston - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Nicholas Heng | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Ernesto Requena Leigue | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
03.10.23 kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Constantin Radu | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-74, 11-13 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-70, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Tarvet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Davi Savi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Karam Hatamleh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Shu Matsuoka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Martim Simoes | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
23.03.23 kval. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 6-75 | detalj meča |
Alexandr Binda - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | detalj meča |