MEČ
29.06.15 | Četvrtfinale | Martin Blasko | Artem Smirnov | 6-4, 7-64 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Martin Blasko vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
29.06.15 | Četvrtfinale | Martin Blasko | Artem Smirnov | 6-4, 7-64 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Martin Blasko form & Artem Smirnov form
Martin Blasko - Posljednji mečevi
Turkey F39 - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.12.18 kval. | vs. Cihan Akay | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Davide Guerra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
05.07.17 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, - Martin Blasko - odustajanje | detalj meča | |
04.07.17 1. kolo | vs. Marek Semjan | 7-63, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Joachim Li-Ernoul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Nenad Vladusic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Croatia F4 - zemlja | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Laslo Djere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Filip Malbasic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Pere Riba | Pere Riba - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Croatia F3 - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Marco Miceli | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.17 | vs. Grega Boh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Croatia F2 - zemlja | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Franjo Raspudic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.17 | vs. Daniel Kopeinigg | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F7 - zemlja | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Antonio Zucca | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F6 - zemlja | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Carlone | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.02.17 kval. | vs. Mirko Cutuli | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Marek Jaloviec | 0-3, - Martin Blasko - odustajanje | detalj meča | |
26.10.16 1. kolo | vs. David Mrazek | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Filip Veger | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.10.16 1. kolo | vs. Marius Frosa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
13.10.16 2. kolo | vs. Tomas Papik | 6-77, 6-74 | detalj meča | |
12.10.16 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Hungary F8 - zemlja | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Attila Balazs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Matija Balaz | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |