MEČ
29.06.20 | 1. kolo | Martim Leote Prata | Afonso Portugal | 6-3, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Afonso Portugal | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Martim Leote Prata | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
1-1 | Afonso Portugal | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Martim Leote Prata | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Afonso Portugal | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martim Leote Prata | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-1 | Afonso Portugal | |
0-0, 0-30, 0-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martim Leote Prata | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Afonso Portugal | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Martim Leote Prata | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Afonso Portugal | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martim Leote Prata | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Afonso Portugal | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Martim Leote Prata | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Afonso Portugal | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Martim Leote Prata | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-1 |
Portugal
26.08.00, 23 Godina
11704 $
26.08.00, 23 Godina
11704 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
12.10.99, 24 Godina
12.10.99, 24 Godina
Martim Leote Prata vs. Afonso Portugal - Međusobni mečevi
29.06.20 | 1. kolo | Martim Leote Prata | Afonso Portugal | 6-3, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Martim Leote Prata form & Afonso Portugal form
Martim Leote Prata - Posljednji mečevi
M25 Castelo - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 7-65, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Boca - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Maks Silagy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gianni Ross | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
04.10.22 kval. | vs. Joshua Goodger | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Paquette | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Miguel Gomes | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
30.08.22 kval. | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Maxence Broville | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Duarte Vale | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Joshua Goodger | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Daniel Little | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Almada - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 5-2, Pedro Sousa - odustajanje | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.06.20 1. kolo | vs. Afonso Portugal | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Jesse Witten | 4-6, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. David Fox | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Afonso Portugal - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Gabriele Piraino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-2, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Almeida | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Patrick Schoen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Alessandro Hernandez Frias | 6-4, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
12.09.23 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Castelo - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
13.06.23 kval. | vs. Iiro Vasa | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Max Cunat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Piombo | 6-73, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 3-6 | detalj meča |