MEČ
27.05.18 | 2. kolo kval. | Marshall Tutu | Vlad Andrei Dancu | 7-65, 6-2 | Romania F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
13.03.92, 32 Godina
13.03.92, 32 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Marshall Tutu vs. Vlad Andrei Dancu - Međusobni mečevi
27.05.18 | 2. kolo kval. | Marshall Tutu | Vlad Andrei Dancu | 7-65, 6-2 | detalj meča | Romania F2 | zemlja |
Marshall Tutu form & Vlad Andrei Dancu form
Marshall Tutu - Posljednji mečevi
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-6, 2-4, - Marshall Tutu - odustajanje | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | Petru-Alexandru Luncanu - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. George David Ilie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-2, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ioan Farcas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
01.01.18 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.12.17 kval. | vs. Pak Hong Issac Chan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Hei Yin Andrew Li | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
17.12.17 1. kolo | vs. Nicholas S. Hu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Romain Bauvy | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Max Stewart | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 7-67, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Michael Shaw | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Burtica | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Alex Hunt | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Daniel Cozma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Samir Iftikhar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Burtica | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Tadas Tarasevicius | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
01.02.17 1. kolo | vs. Niels Desein | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Vlad Andrei Dancu - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lucas Gerch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lilian Marmousez | 6-77, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michael Shaw | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rocco Piatti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ignacio Parisca | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Branko Djuric | 2-6, 7-63, 6-72 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Jan Kobierski | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Matic Dimic | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
30.09.23 Finale | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-68, 4-6 | detalj meča |