Markus Eriksson vs. Roberto Ortega-Olmedo 01.08.2019

Markus Eriksson vs. Roberto Ortega-Olmedo 01.08.2019 - Segovia Challenger - usporedba

MEČ

01.08.193. koloMarkus Eriksson Roberto Ortega-Olmedo 1-6, 6-1, 7-5 Spain Segovia Challenger tvrda

STATISTIKE MEČA

Markus ErikssonRoberto Ortega-Olmedo
1. servis %59/87 (68%)33/71 (46%)
Osvojeni bodovi na 1.servis36/59 (61%)23/33 (70%)
Osvojeni bodovi na 2.servis12/28 (43%)18/38 (47%)
Osvojene break-lopte5/5 (100%)4/13 (31%)
Osvojeni bodovi iz returna30/71 (42%)39/87 (45%)
Osvojeni bodovi ukupno78/158 (49%)80/158 (51%)
Dvostruke pogreške68
Asovi83

STATISTIKE MEČA

1
Markus Eriksson Markus Eriksson serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve0-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve1-3
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve1-5
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-6
2
0-0Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve0-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Markus Eriksson Markus Eriksson serve2-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
3-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Markus Eriksson Markus Eriksson serve4-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
5-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1
3
Markus Eriksson Markus Eriksson serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
1-0Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
3-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Markus Eriksson Markus Eriksson serve4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
5-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve5-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
5-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Markus Eriksson Markus Eriksson serve5-5
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
6-5Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
7-5

Markus Eriksson
Sweden
29.11.89, 30 Godina




316
129
201460 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
14.04.91, 29 Godina




275
166
241685 $
Roberto Ortega-Olmedo
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Markus Eriksson vs. Roberto Ortega-Olmedo - Međusobni mečevi

01.08.193. koloMarkus ErikssonRoberto Ortega-Olmedo1-6, 6-1, 7-5 detalj mečaSpain Segovia Challenger tvrda
09.12.17FinaleRoberto Ortega-OlmedoMarkus Eriksson4-6, 6-3, 6-1 detalj mečaQatar Qatar F4 tvrda

Markus Eriksson - Posljednji mečevi

United Kingdom M25 Sunderland - dvorana
25.02.20
1. kolo
vs. Gijs Brouwer6-3, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
Germany Koblenz Challenger - dvorana
17.02.20
1. kolo
vs. Michael Vrbensky2-6, 2-6 porazdetalj meča
France Cherbourg Challenger - dvorana
10.02.20
1. kolo
vs. Arthur De Greef4-6, 4-6 porazdetalj meča
France Quimper Challenger - dvorana
27.01.20
1. kolo
vs. Nino Serdarusic1-6, 7-66, 4-6 porazdetalj meča
France Rennes Challenger - dvorana
20.01.20
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili1-6, 3-6 porazdetalj meča
France M15+H Bagnoles - zemlja
17.01.20
Četvrtfinale
vs. Matteo Martineau2-6, 2-6 porazdetalj meča
16.01.20
2. kolo
vs. Titouan Droguet4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Joshua Dous Karpenschif6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia M25 Monastir - tvrda
30.10.19
1. kolo
vs. Matteo Martineau4-6, 0-6 porazdetalj meča
Tunisia M25 Monastir - tvrda
25.10.19
Četvrtfinale
vs. Alexis Gautier4-6, 6-4, 4-6 porazdetalj meča
24.10.19
2. kolo
vs. Leonardo Taddia6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
22.10.19
1. kolo
vs. Gabriel Petit7-5, 7-64 pobjedadetalj meča
Sweden Stockholm - dvorana
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Tommy Paul1-6, 1-6 porazdetalj meča
Spain Barcelona Challenger - zemlja
30.09.19
1. kolo
vs. Alejandro Moro Canas3-6, 2-6 porazdetalj meča
Italy Florence Challenger - zemlja
24.09.19
1. kolo
vs. Andrea Pellegrino6-77, 3-6 porazdetalj meča
Italy Biella Challenger - zemlja
18.09.19
2. kolo
vs. Stefano Napolitano4-6, 4-6 porazdetalj meča
17.09.19
1. kolo
vs. Federico Arnaboldi6-4, 7-63 pobjedadetalj meča
Sweden Davis Cup - dvorana
13.09.19
vs. Dudi Sela7-66, 6-0 pobjedadetalj meča
France Cassis Challenger - tvrda
03.09.19
2. kolo
vs. Aleksandr Nedovesov3-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo
vs. Jaume Pla Malfeito7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Italy Como Challenger - zemlja
26.08.19
1. kolo
vs. Gianluigi Quinzi5-7, 4-6 porazdetalj meča
Italy Cordenons Challenger - zemlja
17.08.19
Polufinale
vs. Jeremy Jahn1-6, 1-6 porazdetalj meča
16.08.19
Četvrtfinale
vs. Andrea Collarini6-3, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
15.08.19
3. kolo
vs. Paolo Lorenzi6-4, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
14.08.19
2. kolo
vs. Enrico Dalla Valle4-6, 6-3, 7-68 pobjedadetalj meča
Sweden M15 Ystad - zemlja
09.08.19
Četvrtfinale
vs. Gustav Hansson6-3, 6-72, 3-6 porazdetalj meča
08.08.19
2. kolo
vs. Gustaf Strom4-6, 7-5, 1-0, Gustaf Strom - odustajanjepobjedadetalj meča
07.08.19
1. kolo
vs. Patrick Mayer (GER)6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Spain Segovia Challenger - tvrda
03.08.19
Polufinale
vs. Nicola Kuhn2-6, 2-6 porazdetalj meča
02.08.19
Četvrtfinale
vs. Antoine Escoffier6-75, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča

Roberto Ortega-Olmedo - Posljednji mečevi

All Lower - zemlja
20.06.20
1. kolo
vs. Adria Soriano Barrera6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
19.06.20
1. kolo
vs. Kuzey Cekirge6-2, 4-6, 10-12 porazdetalj meča
18.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
18.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
17.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles6-4, 1-6, 1-6 porazdetalj meča
16.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-7, 5-7 porazdetalj meča
JAR Potchefstroom Challenger - tvrda
11.03.20
1. kolo
vs. Jack Draper5-7, 3-6 porazdetalj meča
JAR M25 Potchefstroom - tvrda
06.03.20
Četvrtfinale
vs. Sadio Doumbia6-3, 3-6, 0-6 porazdetalj meča
05.03.20
2. kolo
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
04.03.20
1. kolo
vs. Carl Roothman6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
USA Columbus Challenger - dvorana
24.02.20
1. kolo
vs. Diego Hidalgo6-75, 2-6 porazdetalj meča
Mexico Morelos Challenger - tvrda
21.02.20
Četvrtfinale
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 porazdetalj meča
20.02.20
3. kolo
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 pobjedadetalj meča
19.02.20
2. kolo
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
USA Cleveland Challenger - dvorana
10.02.20
1. kolo
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
France Quimper Challenger - dvorana
30.01.20
3. kolo
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 porazdetalj meča
28.01.20
2. kolo
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 pobjedadetalj meča
Australia Melbourne - tvrda
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 porazdetalj meča
France Rennes Challenger - dvorana
24.01.20
Četvrtfinale
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 porazdetalj meča
23.01.20
3. kolo
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
21.01.20
2. kolo
vs. Dan Added7-60, 6-3 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Cairo - zemlja
30.11.19
Polufinale
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 porazdetalj meča
29.11.19
Četvrtfinale
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
28.11.19
2. kolo
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
27.11.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 pobjedadetalj meča
Portugal Maia Challenger - zemlja
19.11.19
1. kolo
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 porazdetalj meča
India Pune Challenger - tvrda
16.11.19
Polufinale
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - odustajanjepobjedadetalj meča
14.11.19
3. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
13.11.19
2. kolo
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
<