MEČ
05.09.16 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-2, 7-5 | Russia F8 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Markos Kalovelonis | Pavel Shchaya-Zubrov | |
1. servis % | 54/84 (64%) | 50/85 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/54 (69%) | 33/50 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/30 (63%) | 17/35 (49%) |
Osvojene break-lopte | 4/14 (29%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/85 (41%) | 28/84 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/169 (54%) | 78/169 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.06.94, 29 Godina
24.06.94, 29 Godina
Markos Kalovelonis vs. Pavel Shchaya-Zubrov - Međusobni mečevi
05.09.16 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | Russia F8 | dvorana |
Markos Kalovelonis form & Pavel Shchaya-Zubrov form
Markos Kalovelonis - Posljednji mečevi
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nakhon - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 2 - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Bengalaru 2 - tvrda | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.22 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.02.22 kval. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.02.22 kval. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča |
Pavel Shchaya-Zubrov - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
12.04.21 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - odustajanje | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | detalj meča |