Marko Tepavac vs. Gilad Tamar 07.08.2019

Marko Tepavac vs. Gilad Tamar 07.08.2019 - M15 Targu Mures - usporedba

MEČ

07.08.191. koloMarko Tepavac Gilad Tamar 6-0, 6-0 Romania M15 Targu zemlja

STATISTIKE MEČA

Marko TepavacGilad Tamar
1. servis %20/28 (71%)8/29 (28%)
Osvojeni bodovi na 1.servis17/20 (85%)3/8 (38%)
Osvojeni bodovi na 2.servis7/8 (88%)2/21 (10%)
Osvojeni bodovi iz returna24/29 (83%)4/28 (14%)
Osvojeni bodovi ukupno48/57 (84%)9/57 (16%)
Dvostruke pogreške03
Asovi60

STATISTIKE MEČA

1
Marko Tepavac Marko Tepavac serve0-0
0-0, 30-0
1-0Gilad Tamar Gilad Tamar serve
0-0, 15-0
Marko Tepavac Marko Tepavac serve2-0
0-0
3-0Gilad Tamar Gilad Tamar serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Marko Tepavac Marko Tepavac serve4-0
0-0, 0-15, 15-15
5-0Gilad Tamar Gilad Tamar serve
0-0, 0-15
6-0
2
Marko Tepavac Marko Tepavac serve0-0
0-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-0Gilad Tamar Gilad Tamar serve
0-0
Marko Tepavac Marko Tepavac serve2-0
0-0, 15-0, 40-15
3-0Gilad Tamar Gilad Tamar serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Marko Tepavac Marko Tepavac serve4-0
0-0
5-0Gilad Tamar Gilad Tamar serve
6-0

Marko Tepavac
Serbia
05.04.94, 26 Godina




426
81
140292 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.04.00, 20 Godina







Gilad Tamar
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Marko Tepavac vs. Gilad Tamar - Međusobni mečevi

07.08.191. koloMarko TepavacGilad Tamar6-0, 6-0 detalj mečaRomania M15 Targu zemlja

Marko Tepavac - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
04.03.20
1. kolo
vs. Ljubomir Celebic0-5, - Marko Tepavac - odustajanjeporazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
26.02.20
1. kolo
vs. Ljubomir Celebic0-3, - Marko Tepavac - odustajanjeporazdetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
01.02.20
Polufinale
vs. Sebastian Baez6-4, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
31.01.20
Četvrtfinale
vs. Arnaud Bovy6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
30.01.20
2. kolo
vs. Alberto Barroso Campos6-0, 7-65 pobjedadetalj meča
28.01.20
1. kolo
vs. Jordan Chiu6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
23.01.20
2. kolo
vs. Matteo Arnaldi3-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Arjun Kadhe6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Kuwait M15 Meshref - tvrda
16.11.19
Polufinale
vs. Kai Wehnelt- porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Simon Freund6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Matyas Fuele7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Hassan Al Mousa6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Kuwait M15 Meshref - tvrda
10.11.19
Finale
vs. Valentin Royer6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
09.11.19
Polufinale
vs. Antoine Bellier5-7, 6-3, 7-63 pobjedadetalj meča
08.11.19
Četvrtfinale
vs. Kai Wehnelt6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
07.11.19
2. kolo
vs. Kento Takeuchi6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Soichiro Moritani6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Kuwait M15 Meshref - tvrda
03.11.19
Finale
vs. Ricardo Rodriguez-Pace6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
02.11.19
Polufinale
vs. Kai Wehnelt6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
01.11.19
Četvrtfinale
vs. Alec Adamson6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
31.10.19
2. kolo
vs. Conor Berg5-7, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Hassan Al Mousa6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Burgas - zemlja
12.10.19
Polufinale
vs. Fabrizio Ornago7-68, 2-6, 1-4, - Marko Tepavac - odustajanjeporazdetalj meča
11.10.19
Četvrtfinale
vs. Alexander Donski6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
10.10.19
2. kolo
vs. Luca Gelhardt6-0, 7-5 pobjedadetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Petru-Alexandru Luncanu6-4, 5-7, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Brasov - zemlja
12.09.19
2. kolo
vs. Calin Manda3-6, 6-76 porazdetalj meča
10.09.19
1. kolo
vs. Vasile Antonescu6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M25 Pitesti - zemlja
18.08.19
Finale
vs. Filip Cristian Jianu6-74, 0-5, - Marko Tepavac - odustajanjeporazdetalj meča
17.08.19
Polufinale
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo6-2, 6-3 pobjedadetalj meča

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin3-6, 6-74 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Matas Vasiliauskas2-6, 1-6 porazdetalj meča
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-3, 4-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 pobjedadetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
12.08.19
kval.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<