MEČ
26.08.19 | 1. kolo kval. | Mark Tryakshin | Tsimafei Basalyha | 6-3, 6-1 | M25 Ust | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Uzbekistan
26.07.01, 22 Godina
26.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
02.11.00, 23 Godina
02.11.00, 23 Godina
Mark Tryakshin vs. Tsimafei Basalyha - Međusobni mečevi
26.08.19 | 1. kolo kval. | Mark Tryakshin | Tsimafei Basalyha | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 Ust | tvrda |
Mark Tryakshin form & Tsimafei Basalyha form
Mark Tryakshin - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Antonio Campo | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Roman Konovalov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Sidorov | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Artur Khairutdinov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Tsimafei Basalyha - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Zhan Skindzer | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 2-4, - Tsimafei Basalyha - odustajanje | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. George Agious | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Henrik Traskin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dustin Goldenberg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - tvrda | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Zamurri | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hastings | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. David Chelidze | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Lithuania F1 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Ksenzov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.08.16 kval. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 0-6 | detalj meča |