MEČ
20.05.18 | 1. kolo kval. | Mariano Navone | Alan Postay | 7-5, 6-72, 6-4 | Argentina F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
21.11.96, 27 Godina
21.11.96, 27 Godina
Mariano Navone vs. Alan Postay - Međusobni mečevi
20.05.18 | 1. kolo kval. | Mariano Navone | Alan Postay | 7-5, 6-72, 6-4 | detalj meča | Argentina F2 | zemlja |
Mariano Navone form & Alan Postay form
Mariano Navone - Posljednji mečevi
Rio de - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sebastian Baez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Cameron Norrie | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
21.01.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Luciano Darderi | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 2-2, Guido Andreozzi - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Tomas Barrios Vera | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-77, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
15.10.23 Finale | vs. Federico Coria | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Luciano Darderi | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča |
Alan Postay - Posljednji mečevi
M15 Punta - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 1-4, - Alan Postay - odustajanje | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-75, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 7-66, 10-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Salinas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 4-6, - Alan Postay - odustajanje | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Rares Negrut | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Missoum | 6-3, 5-7, 13-11 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-1, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 7-5, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 5-7, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča |