MEČ
30.03.17 | 2. kolo | Marek Gengel | Vladyslav Manafov | 7-62, 6-1 | Egypt F11 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Marek Gengel | Vladyslav Manafov | |
1. servis % | 35/59 (59%) | 32/63 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/35 (94%) | 20/32 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/24 (58%) | 17/31 (55%) |
Osvojene break-lopte | 2/6 (33%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/63 (41%) | 12/59 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/122 (60%) | 49/122 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 12 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marek Gengel vs. Vladyslav Manafov - Međusobni mečevi
22.11.19 | Četvrtfinale | Marek Gengel | Vladyslav Manafov | 7-66, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
15.11.19 | Četvrtfinale | Vladyslav Manafov | Marek Gengel | 6-4, 6-0 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
03.02.18 | Polufinale | Vladyslav Manafov | Marek Gengel | 6-3, 7-61 | detalj meča | Egypt F3 | tvrda |
30.03.17 | 2. kolo | Marek Gengel | Vladyslav Manafov | 7-62, 6-1 | detalj meča | Egypt F11 | tvrda |
23.03.17 | 2. kolo | Marek Gengel | Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | detalj meča | Egypt F10 | tvrda |
23.01.17 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Marek Gengel | 6-3, 6-3 | detalj meča | Kazakhstan F1 | dvorana |
Marek Gengel form & Vladyslav Manafov form
Marek Gengel - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |