MEČ
16.05.16 | 1. kolo kval. | Marek Gengel | Peter Goldsteiner | 7-5, 6-3 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marek Gengel vs. Peter Goldsteiner - Međusobni mečevi
16.05.16 | 1. kolo kval. | Marek Gengel | Peter Goldsteiner | 7-5, 6-3 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Marek Gengel form & Peter Goldsteiner form
Marek Gengel - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Peter Goldsteiner - Posljednji mečevi
M15 Vienna - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detalj meča |