MEČ
27.06.17 | 1. kolo | Marek Gengel | Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | Netherlands F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marek Gengel | Matthew Dellavedova | |
1. servis % | 32/57 (56%) | 42/56 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/32 (75%) | 24/42 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/56 (50%) | 19/57 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marek Gengel vs. Matthew Dellavedova - Međusobni mečevi
27.06.17 | 1. kolo | Marek Gengel | Matthew Dellavedova | 6-1, 6-4 | detalj meča | Netherlands F2 | zemlja |
Marek Gengel form & Matthew Dellavedova form
Marek Gengel - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 6-77 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 6-1, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-73, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.24 Polufinale | vs. Vadym Ursu | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Matthew Dellavedova - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
11.04.24 Četvrtfinale | vs. Yshai Oliel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-71, 6-4 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - odustajanje | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Papamoa - tvrda | ||||
23.12.23 Finale | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Polufinale | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Wellington - tvrda | ||||
16.12.23 Finale | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Polufinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detalj meča |