MEČ
12.07.17 | 2. kolo | Marco Bortolotti | Enrico Dalla Valle | 6-2, 1-6, 6-4 | Italy F21 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marco Bortolotti | Enrico Dalla Valle | |
1. servis % | 55/79 (70%) | 54/89 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/55 (56%) | 30/54 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/24 (58%) | 19/35 (54%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/89 (45%) | 34/79 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/168 (51%) | 83/168 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marco Bortolotti vs. Enrico Dalla Valle - Međusobni mečevi
09.10.19 | 2. kolo | Enrico Dalla Valle | Marco Bortolotti | 6-2, 7-5 | detalj meča | M25 Santa | zemlja |
12.07.17 | 2. kolo | Marco Bortolotti | Enrico Dalla Valle | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | Italy F21 | zemlja |
Marco Bortolotti form & Enrico Dalla Valle form
Marco Bortolotti - Posljednji mečevi
Oeiras 2 - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
05.08.21 Četvrtfinale | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Biella 7 - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.03.21 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.21 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.01.21 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
28.11.20 Polufinale | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.20 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.11.20 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.11.20 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - zemlja | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
12.11.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Parma Challenger - dvorana | ||||
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Enrico Dalla Valle - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detalj meča |