MEČ
24.03.17 | Četvrtfinale | Tomas Barrios Vera | Temur Ismailov | 7-5, 6-75, 6-2 | Greece F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Tomas Barrios Vera | Temur Ismailov | |
1. servis % | 69/103 (67%) | 66/96 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 49/69 (71%) | 45/66 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/34 (50%) | 11/30 (37%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/96 (42%) | 37/103 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/199 (53%) | 93/199 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 5 | 6 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tomas Barrios Vera vs. Temur Ismailov - Međusobni mečevi
24.03.17 | Četvrtfinale | Tomas Barrios Vera | Temur Ismailov | 7-5, 6-75, 6-2 | detalj meča | Greece F3 | tvrda |
Tomas Barrios Vera form & Temur Ismailov form
Tomas Barrios Vera - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
18.11.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Temur Ismailov - Posljednji mečevi
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 4-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 6-73, 10-6 | detalj meča | |
USA F18 - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
USA F16 - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
USA F14 - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F6 - zemlja | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-2, - Temur Ismailov - odustajanje | detalj meča | |
USA F5 - zemlja | ||||
20.01.18 | vs. Drew Van Orderlain | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F4 - zemlja | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Jordan Parker | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.01.18 kval. | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Flavio Matteoli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Chase E. Perez-Blanco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.01.18 | vs. Giacomo Pezzoli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 0-5, - Temur Ismailov - odustajanje | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.17 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.17 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 0-2, - Temur Ismailov - odustajanje | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Edan Leshem | 0-4, - Temur Ismailov - odustajanje | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
08.06.17 Četvrtfinale | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 1-3, - Temur Ismailov - odustajanje | detalj meča | |
07.06.17 2. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
01.06.17 Četvrtfinale | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.17 2. kolo | vs. Roman Blokhin | 6-4, 6-1 | detalj meča |