Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar 08.02.2020

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar 08.02.2020 - Cordoba Open - Cordoba - usporedba

MEČ

08.02.20PolufinaleMarcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Ariel Behar/Gonzalo Escobar 6-4, 6-3 Argentina Cordoba zemlja

STATISTIKE MEČA

Marcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopAriel Behar/Gonzalo Escobar
1. servis %33/53 (62%)32/51 (63%)
Osvojeni bodovi na 1.servis25/33 (76%)21/32 (66%)
Osvojeni bodovi na 2.servis13/20 (65%)9/19 (47%)
Osvojene break-lopte3/6 (50%)1/6 (17%)
Osvojeni bodovi iz returna21/51 (41%)15/53 (28%)
Osvojeni bodovi ukupno59/104 (57%)45/104 (43%)
Dvostruke pogreške12
Asovi20

STATISTIKE MEČA

1
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-0Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-1Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve2-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-2Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-3Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve5-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
5-4Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
6-4
2
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve2-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-2Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve3-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40
4-3Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop serve5-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
6-3

Marcelo Demoliner
Brazil
18.01.89, 31 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Uruguay
12.11.89, 30 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Ariel Behar
Matwe Middelkoop
Holland
03.09.83, 36 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Ecuador
20.01.89, 31 Godina




Gonzalo Escobar
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Međusobni mečevi

08.02.20PolufinaleMarcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopAriel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 detalj mečaArgentina Cordoba zemlja

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop - Posljednji mečevi

Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo6-1, 3-6, 8-10 porazdetalj meča
25.02.20
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Andre Goransson5-7, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
19.02.20
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay7-5, 3-6, 8-10 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
15.02.20
Polufinale
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos2-6, 5-7 porazdetalj meča
13.02.20
Četvrtfinale
vs. Jaume Antoni Munar Clar/Casper Ruud6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
12.02.20
1. kolo
vs. Marco Cecchinato/Albert Ramos-Vinolas6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
09.02.20
Finale
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
08.02.20
Polufinale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
05.02.20
Četvrtfinale
vs. Federico Gaio/Pedro Martinez Portero7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
04.02.20
1. kolo
vs. Pedro Cachin/Juan Pablo Ficovich6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Australia Melbourne - tvrda
23.01.20
1. kolo
vs. Tennys Sandgren/Jack Withrow6-4, 6-74, 6-78 porazdetalj meča
Australia Adelaide - tvrda
14.01.20
1. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 6-4, 4-10 porazdetalj meča
Qatar Doha - tvrda
07.01.20
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-710, 7-65, 7-10 porazdetalj meča
Russia Moscow - dvorana
19.10.19
Finale
vs. Simone Bolelli/Andres Molteni6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
18.10.19
Polufinale
vs. Thomas Fabbiano/Andreas Seppi6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
17.10.19
Četvrtfinale
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys6-3, 7-61 pobjedadetalj meča
15.10.19
1. kolo
vs. Christian Garin/John-Patrick Smith6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
France Mouilleron Le - dvorana
09.10.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys3-6, 6-72 porazdetalj meča
China Zhuhai - tvrda
29.09.19
Finale
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-72, 6-74 porazdetalj meča
28.09.19
Polufinale
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski7-64, 6-3 pobjedadetalj meča
26.09.19
Četvrtfinale
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-72, 7-5, 10-7 pobjedadetalj meča
24.09.19
1. kolo
vs. Cameron Norrie/Albert Ramos-Vinolas6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Russia St. Petersburg - dvorana
18.09.19
1. kolo
vs. Divij Sharan/Igor Zelenay6-3, 2-6, 5-10 porazdetalj meča

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 porazdetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.02.20
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
USA Newport Beach - tvrda
01.02.20
Finale
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
16.11.19
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
16.11.19
Finale
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 4-6, 8-10 porazdetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Nicolas Alvarez/Andrea Collarini7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
02.11.19
Finale
vs. Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild7-64, 7-65 pobjedadetalj meča
01.11.19
Polufinale
vs. Orlando Luz/Rafael Matos6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
31.10.19
Četvrtfinale
vs. Alexander Merino/Mario Vilella Martinez6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Pedro Sousa/Mark Vervoort6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
26.10.19
Finale
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-2, 2-6, 10-3 pobjedadetalj meča
25.10.19
Polufinale
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
24.10.19
Četvrtfinale
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Joao Menezes/Federico Zeballos6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Santo Domingo - zemlja
13.10.19
Finale
vs. Orlando Luz/Luis David Martinez6-75, 6-4, 12-10 pobjedadetalj meča
12.10.19
Polufinale
vs. Facundo Bagnis/Facundo Mena6-4, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
11.10.19
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Pedja Krstin/Sumit Nagal6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy Genova Challenger - zemlja
08.09.19
Finale
vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni3-6, 6-4, 10-3 pobjedadetalj meča
<