MEČ
08.02.17 | 1. kolo | Marc Giner | Mikhail Korovin | 6-1, 3-6, 6-3 | Tunisia F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marc Giner | Mikhail Korovin | |
1. servis % | 68/91 (75%) | 70/80 (88%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/68 (62%) | 37/70 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/23 (61%) | 4/10 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/80 (49%) | 35/91 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/171 (56%) | 76/171 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marc Giner vs. Mikhail Korovin - Međusobni mečevi
11.10.18 | 2. kolo | Marc Giner | Mikhail Korovin | 6-3, 6-2 | detalj meča | Roja de | zemlja |
08.02.17 | 1. kolo | Marc Giner | Mikhail Korovin | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | Tunisia F5 | zemlja |
Marc Giner form & Mikhail Korovin form
Marc Giner - Posljednji mečevi
Qatar F5 - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-4, 6-74, - Marc Giner - odustajanje | detalj meča | |
Qatar F4 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
25.10.18 Četvrtfinale | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Italy F32 - zemlja | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
13.10.18 Polufinale | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Simon Carr | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Spain F30 - zemlja | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Lluis Dolz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Quim Sorni Chavarria | 1-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
21.09.18 Četvrtfinale | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Spain F21 - zemlja | ||||
04.08.18 Polufinale | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
03.08.18 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.08.18 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Spain F20 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-4, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Spain F19 - zemlja | ||||
22.07.18 Finale | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.07.18 Polufinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
20.07.18 Četvrtfinale | vs. Maciej Rajski | 6-75, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
18.07.18 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. David Souto | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
Spain F18 - zemlja | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-5, - Marc Giner - odustajanje | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Boris Arias | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Netherlands F1 - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Stephan Fransen | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča |
Mikhail Korovin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detalj meča |