MEČ
20.03.18 | kval. | Marc Fornell-Mestres | Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | Turkey F11 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marc Fornell-Mestres vs. Arklon Huertas Del Pino - Međusobni mečevi
20.03.18 | kval. | Marc Fornell-Mestres | Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | detalj meča | Turkey F11 | zemlja |
Marc Fornell-Mestres form & Arklon Huertas Del Pino form
Marc Fornell-Mestres - Posljednji mečevi
Italy F33 - zemlja | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.18 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
21.09.18 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 5-6, -def. | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Spain F27 - zemlja | ||||
13.09.18 Četvrtfinale | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 7-5, 1-0, Lamine Ouahab - odustajanje | detalj meča | |
Spain F26 - zemlja | ||||
07.09.18 2. kolo | vs. Omar Salman | 4-6, 2-5, - Marc Fornell-Mestres - odustajanje | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Spain F25 - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Spain F24 - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-1, Alvaro Lopez San Martin - odustajanje | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Malaysia F2 - tvrda | ||||
12.07.18 Četvrtfinale | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 2-5, - Marc Fornell-Mestres - odustajanje | detalj meča | |
10.07.18 2. kolo | vs. Rhett Purcell | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-74, 7-66 | detalj meča | |
Spain F13 - tvrda | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
25.05.18 Četvrtfinale | vs. Orlando Luz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.05.18 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
21.05.18 1. kolo | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Spain F10 - zemlja | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F8 - zemlja | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Miliaan Niesten | 3-6, 3-5, - Marc Fornell-Mestres - odustajanje | detalj meča |
Arklon Huertas Del Pino - Posljednji mečevi
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
13.10.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 1. kolo | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Arequipa - zemlja | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | detalj meča |