Holland
01.04.96, 28 Godina
22647 $
01.04.96, 28 Godina
22647 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
19.07.98, 25 Godina
19.07.98, 25 Godina
Marc Dijkhuizen vs. Kento Yamada - Međusobni mečevi
24.10.16 | 1. kolo kval. | Marc Dijkhuizen | Kento Yamada | 6-3, 6-1 | detalj meča | Spain F35 | zemlja |
Marc Dijkhuizen form & Kento Yamada form
Marc Dijkhuizen - Posljednji mečevi
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - odustajanje | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - odustajanje | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - odustajanje | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Agadir - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Said Chaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Kento Yamada - Posljednji mečevi
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Martim Leote Prata | 3-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Harper | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Daniel Dudockin | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Tom Hands | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Spain F15 - tvrda | ||||
11.06.18 kval. | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcos Navas Gallardo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Guardeno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F21 - zemlja | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Can Kaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F14 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Griekspoor | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Ameal | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F9 - zemlja | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Spain F8 - zemlja | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.17 | vs. Joan Cardona Aguilera | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F34 - zemlja | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. David Szintai | 3-6, 3-6 | detalj meča |