MEČ
18.10.16 | 1. kolo | Marc-Andrea Huesler | Mateusz Terczynski | 7-62, 3-6, 6-1 | Norway F1 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Marc-Andrea Huesler | Mateusz Terczynski | |
1. servis % | 49/79 (62%) | 71/95 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/49 (76%) | 48/71 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/30 (70%) | 13/24 (54%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/95 (36%) | 21/79 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/174 (53%) | 82/174 (47%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 7 | 4 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
02.03.96, 28 Godina
21841 $
02.03.96, 28 Godina
21841 $
Marc-Andrea Huesler vs. Mateusz Terczynski - Međusobni mečevi
18.10.16 | 1. kolo | Marc-Andrea Huesler | Mateusz Terczynski | 7-62, 3-6, 6-1 | detalj meča | Norway F1 | dvorana |
Marc-Andrea Huesler form & Mateusz Terczynski form
Marc-Andrea Huesler - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Winston-Salem - tvrda | ||||
21.08.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - odustajanje | detalj meča |
Mateusz Terczynski - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Stuttgart - trava | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.10.21 kval. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detalj meča |