MEČ
23.05.18 | 2. kolo | Manuel Guinard | Jonathan Stenberg | 6-0, 6-0 | Sweden F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Manuel Guinard | Jonathan Stenberg | |
1. servis % | 29/46 (63%) | 12/33 (36%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/29 (62%) | 6/12 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/17 (71%) | 3/21 (14%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/33 (73%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manuel Guinard | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
21.08.89, 34 Godina
21.08.89, 34 Godina
Manuel Guinard vs. Jonathan Stenberg - Međusobni mečevi
23.05.18 | 2. kolo | Manuel Guinard | Jonathan Stenberg | 6-0, 6-0 | detalj meča | Sweden F3 | zemlja |
Manuel Guinard form & Jonathan Stenberg form
Manuel Guinard - Posljednji mečevi
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - odustajanje | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
13.01.24 Finale | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - odustajanje | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 0-1, - Manuel Guinard - odustajanje | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Rincon | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Jonathan Stenberg - Posljednji mečevi
M25 Falun - dvorana | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Kalmar - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.21 kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
20.09.21 kval. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
30.09.19 kval. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Oslo - dvorana | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | detalj meča |