MEČ
20.05.18 | 1. kolo kval. | Manuel Barros | Benjamin Denis Alarcon | 6-4, 6-1 | Argentina F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
19.05.94, 29 Godina
12328 $
19.05.94, 29 Godina
12328 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
10.12.99, 24 Godina
10.12.99, 24 Godina
Manuel Barros vs. Benjamin Denis Alarcon - Međusobni mečevi
26.05.18 | 1. kolo kval. | Manuel Barros | Benjamin Denis Alarcon | 6-3, 7-5 | detalj meča | Argentina F3 | zemlja |
20.05.18 | 1. kolo kval. | Manuel Barros | Benjamin Denis Alarcon | 6-4, 6-1 | detalj meča | Argentina F2 | zemlja |
Manuel Barros form & Benjamin Denis Alarcon form
Manuel Barros - Posljednji mečevi
M15 Toulouse - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Soubies | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Aron Pierce | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis-Manuel Flores | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | Brandon Walkin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Jose Antonio Rodriguez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Austin Ansari (USA) | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Julian Bradley | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Javier Gonzalez (CHI) | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
19.08.19 kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 1-3, - Manuel Barros - odustajanje | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Agassi Tomegah | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-2, 4-1, Moez Echargui - odustajanje | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Tommaso Vescovi | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Agadir - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ismail Saadi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Mustapha Benmira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 6-4, 1-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 6-1, 6-10 | detalj meča |
Benjamin Denis Alarcon - Posljednji mečevi
M15 Punta - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
13.03.24 kval. | vs. Tobia Grandinetti | 1-6, 6-4, 1-10 | detalj meča | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Garrone | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Dadino | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Amarilla | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-1, 4-1, Tobias Sonne - odustajanje | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 2-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Agustin Galera | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 2-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Dante Pagani | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Filar | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Robert Paul Betuker | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 3-6, 7-65, 3-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 7-64, 12-10 | detalj meča |