Manish Sureshkumar vs. Daniil Glinka 01.05.2019

Manish Sureshkumar vs. Daniil Glinka 01.05.2019 - M25 Namangan - usporedba

MEČ

01.05.191. koloManish Sureshkumar Daniil Glinka 6-2, 6-0 Uzbekistan M25 Namangan tvrda

STATISTIKE MEČA

Manish SureshkumarDaniil Glinka
1. servis %24/45 (53%)23/38 (61%)
Osvojeni bodovi na 1.servis19/24 (79%)7/23 (30%)
Osvojeni bodovi na 2.servis12/21 (57%)8/15 (53%)
Osvojeni bodovi iz returna23/38 (61%)14/45 (31%)
Osvojeni bodovi ukupno54/83 (65%)29/83 (35%)
Dvostruke pogreške40
Asovi21

STATISTIKE MEČA

1
0-0Daniil Glinka Daniil Glinka serve
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-0Daniil Glinka Daniil Glinka serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar serve2-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
3-1Daniil Glinka Daniil Glinka serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar serve3-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-2Daniil Glinka Daniil Glinka serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar serve5-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40
6-2
2
0-0Daniil Glinka Daniil Glinka serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar serve1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
2-0Daniil Glinka Daniil Glinka serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar serve3-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
4-0Daniil Glinka Daniil Glinka serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Manish Sureshkumar Manish Sureshkumar serve5-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-0

Manish Sureshkumar
India
13.08.99, 21 Godina




642
34
31138 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
12.05.00, 20 Godina







Daniil Glinka
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Manish Sureshkumar vs. Daniil Glinka - Međusobni mečevi

01.05.191. koloManish SureshkumarDaniil Glinka6-2, 6-0 detalj mečaUzbekistan M25 Namangan tvrda

Manish Sureshkumar - Posljednji mečevi

India M15 Kolkata - zemlja
12.03.20
2. kolo
vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
11.03.20
1. kolo
vs. Digvijaypratap Singh6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
04.03.20
1. kolo
vs. Louis Tessa6-3, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
25.02.20
1. kolo
vs. Riccardo Maiga6-2, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
21.02.20
Četvrtfinale
vs. Pak Long Yeung4-6, 3-6 porazdetalj meča
20.02.20
2. kolo
vs. Rishab Agarwal6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Louis Tessa6-2, 7-65 pobjedadetalj meča
India Bengalaru Challenger - tvrda
11.02.20
1. kolo
vs. Benjamin Bonzi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Thailand M25 Nonthaburi - tvrda
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Kasidit Samrej5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Christian Didier Chin6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Thailand M25 Nonthaburi - tvrda
28.01.20
kval.
vs. Yuki Mochizuki6-0, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Matthew Dellavedova6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Maximus Jones6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
India Pune Challenger - tvrda
14.11.19
3. kolo
vs. James Duckworth1-6, 2-6 porazdetalj meča
12.11.19
2. kolo
vs. Rio Noguchi6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
11.11.19
1. kolo
vs. Anvit Bendre6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Vietnam M25 Tay - tvrda
11.10.19
Četvrtfinale
vs. Rio Noguchi1-6, 2-6 porazdetalj meča
10.10.19
2. kolo
vs. Denis Yevseyev0-6, 6-4, 4-1, Denis Yevseyev - odustajanjepobjedadetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Pavel Shchaya-Zubrov6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Vietnam M25 Tay - tvrda
03.10.19
2. kolo
vs. Nam Hoang Ly3-6, 6-79 porazdetalj meča
02.10.19
1. kolo
vs. Krittin Koaykul6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Indonesia M15 Jakarta - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Kousuke Ogura6-1, 4-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Phuong Van Nguyen6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Indonesia M15 Jakarta - tvrda
15.08.19
2. kolo
vs. Ruan Roelofse4-6, 4-6 porazdetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Fitriadi M Rifqi7-69, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Indonesia M15 Jakarta - tvrda
09.08.19
Četvrtfinale
vs. Vladyslav Orlov6-3, 1-6, 2-6 porazdetalj meča
08.08.19
2. kolo
vs. Thantub Suksumrarn6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
07.08.19
1. kolo
vs. Ajeet Rai6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
30.07.19
1. kolo
vs. Toshihide Matsui6-75, 4-6 porazdetalj meča
Thailand M25 Nonthaburi - tvrda
27.07.19
Polufinale
vs. Vladyslav Orlov2-6, 2-6 porazdetalj meča

Daniil Glinka - Posljednji mečevi

Qatar M15 Doha - tvrda
12.03.20
2. kolo
vs. Constantin Schmitz3-6, 3-6 porazdetalj meča
11.03.20
1. kolo
vs. Natthasith Kunsuwan6-4, 5-7, 6-4 pobjedadetalj meča
Georgia Davis Cup - tvrda
07.03.20
vs. Nikoloz Davlianidze6-0, 5-7, 10-3 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
21.02.20
Četvrtfinale
vs. Robin Stanek0-6, 2-6 porazdetalj meča
20.02.20
2. kolo
vs. Aryan Goveas7-61, 6-0 pobjedadetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Ryota Tanuma6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Ovcharenko6-76, 1-6 porazdetalj meča
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Qatar M15 Doha - tvrda
18.12.19
1. kolo
vs. Danylo Kalenichenko3-6, 4-6 porazdetalj meča
Qatar M15 Doha - tvrda
11.12.19
1. kolo
vs. Adam Moundir2-6, 6-73 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
03.12.19
kval.
vs. Clay Crawford3-6, 0-6 porazdetalj meča
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Sergis Kyratzis4-6, 6-2, 10-7 pobjedadetalj meča
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Lazar Radenkovic6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Estonia M15 Parnu - dvorana
01.11.19
Četvrtfinale
vs. Lasse Muscheites6-3, 6-74, 4-6 porazdetalj meča
31.10.19
2. kolo
vs. Kenneth Raisma3-6, 6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.10.19
1. kolo
vs. Dan Added7-62, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
16.10.19
1. kolo
vs. Elmar Ejupovic7-65, 5-7, 6-72 porazdetalj meča
15.10.19
kval.
vs. Antonin Bolardt7-63, 7-64 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Vitek Horak4-6, 6-3, 10-5 pobjedadetalj meča
Sweden M25 Falun - dvorana
03.10.19
Četvrtfinale
vs. Patrik Niklas-Salminen3-6, 6-76 porazdetalj meča
02.10.19
2. kolo
vs. Sandro Kopp6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
01.10.19
1. kolo
vs. Baptiste Crepatte4-6, 6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
30.09.19
kval.
vs. Arslanbek Temirhanov6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Oliver Johansson6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Sweden M25 Stockholm - dvorana
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Masi Sarpola6-3, 4-6, 3-10 porazdetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
18.09.19
1. kolo
vs. Maxim Ratniuk6-73, 7-63, 4-6 porazdetalj meča
17.09.19
kval.
vs. Ville-Petteri Ahti6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Ville Perkkola6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Tabarka - zemlja
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Leonardo Catani3-6, 6-74 porazdetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
23.08.19
Četvrtfinale
vs. Konstantin Kravchuk4-6, 5-7 porazdetalj meča
<