MEČ
30.10.17 | 2. kolo kval. | Maksim Tikhomirov | Vasilios Caripi | 6-2, 6-1 | Greece F7 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
28.09.91, 32 Godina
28.09.91, 32 Godina
Maksim Tikhomirov vs. Vasilios Caripi - Međusobni mečevi
30.10.17 | 2. kolo kval. | Maksim Tikhomirov | Vasilios Caripi | 6-2, 6-1 | detalj meča | Greece F7 | tvrda |
Maksim Tikhomirov form & Vasilios Caripi form
Maksim Tikhomirov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rochester - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.02.20 Četvrtfinale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Vasilios Caripi - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 6-79 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
15.11.23 kval. | vs. Jeremy Zhang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Reed Crocker | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Emmett Potter | 6-2, 6-73, 2-10 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Nagel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Eyal Shyovitz | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
20.06.23 kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 0-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-61, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Herdoiza | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Alex Blanchar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Arman Zamani | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Basile | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ethan Denzel Sibanda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-6, 3-6 | detalj meča |