Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Denmark
19.02.98, 26 Godina
19.02.98, 26 Godina
Maksim Tikhomirov vs. Ludvig Aaes - Međusobni mečevi
30.10.17 | 1. kolo kval. | Maksim Tikhomirov | Ludvig Aaes | 6-0, 6-0 | detalj meča | Greece F7 | tvrda |
Maksim Tikhomirov form & Ludvig Aaes form
Maksim Tikhomirov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rochester - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.02.20 Četvrtfinale | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Ludvig Aaes - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 0-1, - Ludvig Aaes - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 7-5, 2-3, - Ludvig Aaes - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sebastian Grau | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Austria F6 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Patrick Nystroem | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F11 - tvrda | ||||
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Croatia F11 - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Croatia F10 - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Philipp Schroll | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Croatia F9 - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 0-2, - Ludvig Aaes - odustajanje | detalj meča | |
Croatia F7 - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Grgo Dujmovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Croatia F6 - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Robert Constantinovici | 0-6, 0-6 | detalj meča |